20 بهترین وب سایت جدید، آوریل 2024

20 بهترین وب سایت جدید، آوریل 2024

پدی مکدونل.

امروز

به سایت های ماه آوریل ما خوش آمدید. در برخی از وب سایت ها، جزئیات همه تفاوت را ایجاد می کنند، در حالی که در برخی دیگر، این لحن کلی یا زیبایی شناسی است که استانداردها را بالا می برد. در این مجموعه نمونه هایی از هر دو را داریم.

20 بهترین وب سایت جدید، آوریل 2024.

ما همچنین چند نمونه عالی از نحوه استفاده از اسکرول افقی به تنهایی یا همراه با عمودی برای بهبود تجربه کاربر، افزودن یک بعد اضافی یا ایجاد یک جلوه خاص داریم. لذت ببرید!

به عنوان بخشی از یک برند تجاری بزرگ، Kahlua وب سایت خود را بازنگری کرده است. این کمپین تبلیغاتی الهام گرفته از تله‌نوولا، با بازی بر روی میراث مکزیکی لیکور، در متن، ویدیو و رنگ‌ها ارجاع داده می‌شود.

اسکاتلندی یک موسیقیدان محلی اسکاتلندی است که در استرالیا زندگی می کند. این سایت ترکیبی خوب از ناوبری واضح و استفاده ساده از نمادهای کهن الگویی اسکاتلندی است.

پیمایش افقی، تصاویر خوب و انتقال‌های متحرک صاف، این سایت را برای کاشی‌ها و آجرهای سنگفرش هریس به تجربه‌ای دلپذیر برای استفاده تبدیل کرده است.

شرکت تولید فیلم مستقل Rough Cat با پیوندهایی به کلیپ‌های ویدیویی و پنجره‌ای برای اطلاعات، همه چیز را ساده نگه می‌دارد. علاقه بصری توسط ویدیوی تمام صفحه در شناور پیوند ارائه می شود.

در صفحه اصلی Acre، هیچ پیمایشی وجود ندارد. شما به سادگی روی تصویر موجود کلیک کنید تا تصویر دیگری را ببینید. این حس خوبی به آن دارد، بی شباهت به ورق زدن مجله نیست. یک صفحه آرشیو نیز برای انتخاب تصاویر خاص برای مشاهده وجود دارد.

Flying Papers تولید کننده کاغذهای نورد و سایر موارد مشابه می باشد. این سایت سرگرم کننده است، با کتاب های کمیک زیبایی و رنگ های فراوان.

این سایت نمونه کارها تک صفحه ای دارای چند انتقال زیبا و روان و انیمیشن های متنی است. تغییر پس‌زمینه مشکی به قهوه‌ای پیچیدگی را اضافه می‌کند.

سایت Zerodois با انعکاس اشکال ساده محصولات خود بسیار مینیمال است. صفحات محصول به دو قسمت تقسیم می شوند، با یک بخش اسکرول افقی بالا، که به شما امکان می دهد پیکربندی های مختلف را در حالی که بخش اطلاعات در جای خود باقی می ماند، مشاهده کنید.

ترکیب اسکرول افقی و عمودی، همراه با مقیاس بندی در صفحه اصلی آکارو، جلوه ای دلپذیر و تقریبا دایره ای در مکان ها ایجاد می کند.

یک پالت رنگ مینیمال سیاه، سفید، و خاکستری متوسط، با لهجه های زرد گاه به گاه، هوشمندانه در اینجا استفاده شده است. پس زمینه و پیش زمینه برای ایجاد تاکید و کنتراست با هم عوض می شوند.

این سایت برای سازندگان خانه مدولار، BuildBox، شامل یک راهنما مجازی و یک پیکربندی خانه است، اما همچنان می‌تواند احساس طبیعی جریان روایت را در محتوای خود حفظ کند.

آژانس خلاق دیجیتال Haus با استفاده مناسب از حروف سرگرم کننده، حروف دستی و تصاویر پراکنده تصادفی، در افزودن شخصیت به سایت خود موفق است.

Sky خود را به عنوان یک استودیوی ارتقاء برند معرفی می کند. این در وب سایت با تصاویر ابرها، و پس زمینه آبی محو شده همراه با یک فونت ساده و کمی گرد منعکس می شود. منوی “کار” یک ویژگی خوب است.

بررسی امسال برای Cartier شامل یک مارپیچ پیمایشی بی‌نهایت از تصاویر به‌عنوان یک منو است که هر کدام به یک «تجربه» تعاملی یا یک مقاله با استایل جداگانه پیوند دارند. اثر کلی از نظر بصری غنی است.

استودیوی طراحی Human After All سبک تمیزی را انتخاب کرده است که با استفاده از آبی تیره برای متن به جای سیاه، گوشه‌های گرد، نقاشی‌های دستی، ساده و صورتی اطمینان‌بخش، ملایم‌تر شده است. نتیجه حرفه ای اما با شخصیت است.

این ممکن است در نگاه اول کمی غیرقابل پیش بینی به نظر برسد، اما نگاهی دقیق تر، جزئیات خوبی را نشان می دهد: لوگوی متحرک درب گاراژ و وارونگی رنگ برای لیست های فروخته شده. استفاده از خطوط زرد و به خوبی قرار داده شده، زیبایی‌شناسی یکپارچه‌سازی با اشاره به روزهای شکوه موتوراسپرت در دهه 1970 ایجاد می‌کند.

این یک میکروسایت کوچک دلپذیر است که تا حد زیادی به عنوان پورتالی برای سایر سایت‌ها برای Columbia Pictures/Sony Pictures عمل می‌کند. مسابقه از برخی تعاملات رضایت‌بخش استفاده می‌کند، و حلقه کلیپ باعث می‌شود هر کاربری فکر کند «باید دوباره آن را تماشا کند» چندین بار.

Basement Foundry شاخه‌ای از استودیوی طراحی زیرزمین است و مانند سایت اصلی آن، بیانیه‌ای قوی با مقدار زیادی قرمز روی سیاه (یا سفید در صورت تمایل کاربر) ایجاد می‌کند. این به خوبی با حروف نمایشی ارائه شده مطابقت دارد.

For Your Consideration آژانسی است که طیفی از هنرمندان خلاق، عمدتاً عکاسان را نمایندگی می کند. ناوبری با محتوا یکپارچه به نظر می رسد که تعامل را افزایش می دهد، اما در عین حال ساده و واضح باقی می ماند.

سایت نمونه کارهای دوتایی خلاق Suzie & Leo در حالی که محتوای بصری زیادی را در خود جای داده است، فشرده و منظم است. سبک بروتالیستی با تغییرات شدید حالت به خوبی کار می کند.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/best-websites-april-2024/