Yoast SEO 22.6 پیشرفت های بیشتری را به ارمغان می آورد • Yoast

Yoast SEO 22.6 پیشرفت های بیشتری را به ارمغان می آورد • Yoast

Yoast SEO 22.6 امروز منتشر شد! این نسخه دارای اصلاحات عملکرد و کیفیت زندگی بسیاری برای بهبود افزونه SEO مورد علاقه شما است. به علاوه، ما از شما می خواهیم که نسخه های PHP خود را به روز کنید. چیزهای جدید را در این پست بیابید!

بهبود عملکرد

ما در این نسخه پردازش متادیتای کاربر را ارتقا داده‌ایم که منجر به بهبود عملکرد، به‌ویژه در تولید نقشه‌های سایت نویسنده می‌شود. به طور خاص، ما اکنون از ذخیره ابرداده‌های غیریکپارچه کاربر جلوگیری می‌کنیم و پایگاه داده شما را کوچک‌تر و کوچک‌تر می‌کنیم، مخصوصاً برای وب‌سایت‌هایی که کاربران پشتیبان زیادی دارند. این همچنین به معنای خروجی نقشه سایت سریعتر و کارآمدتر است و باعث می شود محتوای شما سریعتر توسط موتورهای جستجو فهرست شود. این یک بهبود پشت صحنه با مزایای خط مقدم است: دید بهتر SEO و کشف سریعتر محتوا برای همه صفحات نویسنده شما.

درک بهتر عربی و عبری

تشخیص هوشمندانه عبارات کلیدی در محتوای شما برای نحوه عملکرد Yoast SEO ضروری است. ما همیشه به دنبال راه هایی برای تقویت این فرآیند حیاتی هستیم.

در Yoast SEO 22.6، ما تشخیص عبارات کلیدی را در عناوین SEO برای عربی و عبری بهبود بخشیده ایم. به عنوان مثال، هنگامی که عبارت کلیدی باندا حمراء است و عنوان سئو با الباندا الحمراء شروع می شود، اکنون این را به عنوان یک تطابق دقیق تشخیص می دهیم و نتیجه خوبی برای عبارت کلیدی در ارزیابی عنوان سئو می دهیم. این کار نوشتن محتوای بهتر به آن زبان ها را برای شما آسان تر می کند.

نسخه های PHP خود را به روز کنید!

وردپرس در حال تغییر حداقل الزامات برای PHP است و Yoast SEO نیز از این روش پیروی می کند. برای یادآوری کاربرانی که هنوز با نسخه‌های قدیمی PHP کار می‌کنند، در داشبورد به آنها اطلاع می‌دهیم. ارتقاء نسخه‌های PHP شما مزایای زیادی دارد – به غیر از یک محیط امن‌تر و مدرن‌تر. از 1 نوامبر 2024 پشتیبانی از PHP < 7.4 را حذف می کنیم، بنابراین شما زمان دارید که در زمان خود به روز رسانی کنید.

به روز رسانی به Yoast SEO 22.6

این Yoast SEO 22.6 برای شماست. این یک به روز رسانی کوچک اما توانا است که باعث عملکرد بهتر افزونه و ثبات بیشتر می شود. به روز رسانی را فراموش نکنید. و فراموش نکنید که نسخه های PHP خود را در حین انجام آن ارتقا دهید. شما را در به روز رسانی بعدی می بینیم!

]
منبع: https://yoast.com/yoast-seo-april-30-2024/