API های توسعه دهندگان LimeWire عصر جدیدی از یکپارچه سازی هوش مصنوعی را خبر می دهند

API های توسعه دهندگان LimeWire عصر جدیدی از یکپارچه سازی هوش مصنوعی را خبر می دهند

لوگوی Wdd.

2 روز قبل

هوش مصنوعی مولد یک فناوری جذاب است. به دور از قاتل طراحی که برخی افراد از آن می ترسیدند، ابزاری قدرتمند و خلاقانه است، به خصوص زمانی که سطح ابتدایی کاهش می یابد.

API های توسعه دهندگان LimeWire عصر جدیدی از یکپارچه سازی هوش مصنوعی را خبر می دهند.

هوش مصنوعی وارد مرحله جدیدی می شود. دیگر در اختیار سیستم‌های مات با دسترسی محدود نیست. به لطف API های مقیاس پذیر REST از LimeWire، هر کسی می تواند تولید تصویر هوش مصنوعی را در وب سایت ها و برنامه های خود ادغام کند.

ما در گذشته در مورد LimeWire AI Studio صحبت کرده‌ایم و بررسی کرده‌ایم که تولید تصاویر با هوش مصنوعی چقدر آسان و مفید است. LimeWire Developer همان محصول برجسته است، اما این بار، از یک API رایگان استفاده می کند که به شما امکان می دهد هوش مصنوعی را در پروژه های خود بسازید.

بیایید در مورد آنچه که هوش مصنوعی می تواند برای طراحان انجام دهد صحبت کنیم:

 • تولید متن به تصویر — این ویژگی شاخص هوش مصنوعی است زیرا ساده ترین است. اگر از هوش مصنوعی برای ایجاد یک تصویر استفاده کرده اید، احتمالاً این کار را انجام داده اید. با این حال، این قابل استفاده ترین فرآیند نیست. سازگاری به ویژه هنگام توصیف خروجی مورد نظر خود با دستورات متنی یک نقص است.
 • تولید تصویر به تصویر – اینجاست که هوش مصنوعی برای دستیابی به نتایج عالی آسان تر می شود. یک تصویر ارائه دهید و از هوش مصنوعی بخواهید تصویری مشابه ایجاد کند. این به خوبی کار می کند زیرا شما نیازی به ایجاد یک دستور دقیق ندارید. هوش مصنوعی می تواند اهداف شما را از تصویر ارائه شده استنتاج کند.
 • حذف پس‌زمینه – چند وقت یکبار ساعت‌ها را صرف برش پس‌زمینه روی عکس محصول کرده‌اید؟ شرکت های کاملی هستند که فقط این خدمات را ارائه می دهند. هوش مصنوعی این کار را به صورت رایگان و در چند ثانیه انجام می دهد.
 • افزایش مقیاس تصویر – همه نرم افزارهای ویرایش تصویر می توانند تصویر را کاهش دهند، اما هوش مصنوعی می تواند برعکس عمل کند. می تواند تصویر را بدون از دست دادن کیفیت بزرگتر کند. دیدن این حیرت آور است و بیش از یک طراح را از گوشه ای تنگ نجات داده است.
 • نقاشی درون تصویر – هوش مصنوعی می تواند به راحتی عناصر را در تصویر وارد کند. تصویر سهام عمومی را تصور کنید. هوش مصنوعی می تواند اقلام مارک دار را مانند یک محصول در تصویر اصلی قرار دهد. هوش مصنوعی به اندازه کافی هوشمند است که سایه ها و انعکاس ها را به درستی نشان دهد، و آن را برای ساخت ماکت ها عالی می کند.
 • تصویر بیرونی ویژگی مورد علاقه ما تولید تصویر هوش مصنوعی است. باید دید تا باور کرد هر تصویری را بگیرید و بوم را گسترش دهید. سپس هوش مصنوعی می تواند آنچه را که باید وجود داشته باشد نقاشی کند. این چیزهای واقعی Bladerunner است و یک امتیاز بزرگ برای تصاویر پاسخگو است.

خوب، پس APIهای LimeWire کدام یک از این ویژگی های شگفت انگیز را می توانند انجام دهند؟ بله، درست حدس زدید: همه آنها!

اینها همان ویژگی های شاخص هوش مصنوعی هستند که Adobe در فتوشاپ تعبیه کرده است و می توانید همه آنها را به صورت رایگان در سایت ها و برنامه های خود قرار دهید.

API های توسعه دهنده LimeWire صنعت را به سمت بهتر شدن تغییر می دهند:

 • طراحان – گرافیک، طرح‌بندی، تصاویر، و دارایی‌های طراحی تکمیلی ایجاد کنید تا بتوانید روی کارهای خلاقانه تمرکز کنید.
 • هنرمندان – در عرض چند ثانیه تنظیمات خوبی روی تصاویر انجام دهید، فقط تصویر خود را ارائه دهید و توضیح دهید که چه تغییراتی می خواهید ایجاد کنید.
 • عکاسان – ماه ها یا حتی سال ها پس از گرفتن عکس ها، آنها را تغییر دهید. محصولات را وارد کنید، پرتره را به منظره تغییر دهید و بالعکس.
 • مدیران پروژه – تصاویر را در کل پروژه یکسان می کنند، کنتراست، تن و سبک را در یک رویکرد منسجم تنظیم می کنند.
 • تیم‌های بازاریابی – تصاویر رسانه‌های اجتماعی، تصاویر خبری و حتی تصاویر را بدون استفاده از زمان طراح تولید می‌کنند.

نمی تواند به این راحتی باشد، درست است؟ خوب، در واقع، این است. API های LimeWire تمام پیچیدگی های هوش مصنوعی را در زیرساخت آن ایجاد می کنند، بنابراین می توانید به سادگی با استفاده از زبان هایی مانند PHP، Python یا Ruby، API را پرس و جو کنید. شما می توانید یک تصویر را تنها با هشت خط PHP ایجاد کنید – و مستندات قابل درک آن کد را در اختیار شما قرار می دهد.

بنابراین اینجاست که واقعاً هیجان انگیز می شود. نه تنها می توانید با LimeWire Developer تصاویر تولید کنید، بلکه به زودی می توانید موسیقی و ویدیو تولید کنید! آن API ها هنوز آماده نیستند، اما به زودی عرضه می شوند.

تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک کلید API است که به شما 300 اعتبار ماهانه رایگان می دهد—بیش از اندازه کافی برای ادغام API های LimeWire با سایت آزمایشی یا نسخه بتا برنامه خود. این طرح رایگان برای همیشه رایگان است، اما اگر تصمیم دارید از هوش مصنوعی استفاده کنید و به اعتبارات یا درخواست های همزمان بیشتری نیاز دارید، برنامه های پولی از 23.20 دلار شروع می شود.

API های AI توسعه دهنده LimeWire به شما امکان می دهد ابزارهای حرفه ای را با انعطاف پذیری کامل در پروژه های خود ادغام کنید و اطمینان حاصل کنید که امکانات تولید محتوای هوش مصنوعی برای همه در دسترس است.

کارکنان WDD

کارکنان WDD مفتخرند که می توانند این وبلاگ روزانه را در مورد طراحی و توسعه وب برای شما بیاورند. اگر چیزی وجود دارد که فکر می کنید باید در مورد آن صحبت کنیم، به ما اطلاع دهید @DesignerDepot.


]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/limewire-developer-ai-apis/