6 بهترین برنامه بهره وری هوش مصنوعی در سال 2024

6 بهترین برنامه بهره وری هوش مصنوعی در سال 2024

سایمون استرن.

4 روز پیش

هیچ راه گریزی نیست: اگر می خواهید موفق باشید، باید سازنده باشید. هر چه بیشتر کار کنید، بیشتر پیشرفت می کنید، که برای بسیاری از افراد به معنای روزهای طولانی، عصرهای کاری و تعطیلات آخر هفته است. اما لازم نیست که اینطور باشد.

6 بهترین برنامه بهره وری هوش مصنوعی در سال 2024.

بهترین راه برای سخت‌تر کار کردن، هوشمندانه‌تر کار کردن است. اپلیکیشن‌های بهره‌وری سال‌ها جزء اصلی زندگی بیشتر حرفه‌ای‌ها بوده‌اند، اما با ظهور هوش مصنوعی، اپلیکیشن‌های بهره‌وری به نیروگاه‌های پیشرفت برای طراحان، برنامه‌نویسان و مدیران پروژه تبدیل شده‌اند.

در حال حاضر انواع مختلفی از برنامه های بهره وری هوش مصنوعی وجود دارد و این زمینه به سرعت در حال گسترش است. ابزارهایی پیدا خواهید کرد که به شما در انجام کارهای تکراری کمک می‌کنند، به شما کمک می‌کنند روی کار عمیق تمرکز کنید، بینش‌های عملی به شما می‌دهند و خیلی چیزهای دیگر. امروز، شش مورد از بهترین های سال 2024 را بررسی خواهیم کرد.

ترلو

Trello یک ابزار مدیریت کار با رتبه برتر در بین آژانس‌های طراحی است زیرا تابلوهای سبک Kanban آن به راحتی می‌توانند با پروژه‌ها و نیازهای زمان‌بندی مختلف سازگار شوند.

Trello از هوش مصنوعی استفاده می کند تا به شما کمک کند برنامه ریزی پروژه خود را در مراحل معنی دار بسازید. به عنوان مثال، اگر یک کار “راه اندازی محصول” دارید، Trello می تواند به شما کمک کند تا کار را گسترش دهید و چک لیستی از وظایف فرعی مختلفی را که باید در آن مرحله تکمیل کنید، اضافه کنید. این یک راه فوق العاده برای ملموس تر کردن یک طرح مبهم است.

تقریباً هر چیزی را در Trello می‌توانید خودکار کنید و آن را به برنامه‌های مختلف متصل کنید. به عنوان مثال، هنگامی که یک چک لیست QA کامل شد، می توانید به تیم بازاریابی در Slack پیام دهید تا یک طرح راه اندازی را آغاز کنند.

ابزارهای هوش مصنوعی زمانی بهترین عملکرد را دارند که به طور کامل مورد استفاده قرار گیرند. Trello با نظارت بر استفاده شما و ترغیب شما به خودکارسازی آن در صورت مشاهده یک کار تکراری به این امر کمک می کند.

ترلو

کودی

کودی یک دستیار شخصی برای تجارت است که همه چیز را در مورد سازمان شما می داند. شما می توانید هر چیزی را از Cody بپرسید، و در کسری از زمانی که برای یافتن دستی داده ها طول می کشد، با پاسخ صحیح بازخواهد گشت.

برخلاف اکثر ابزارهای هوش مصنوعی، Cody بر روی داده های شرکت شما آموزش دیده است و بنابراین فقط اطلاعات مربوطه را برمی گرداند. می توانید از کودی هر چیزی بپرسید، به عنوان مثال، “سال گذشته چند فروش در آلبانی داشتیم؟” «تولد جما در حساب‌ها چه زمانی است؟» “چه زمانی به کارکنان انبار بیشتری نیاز خواهیم داشت؟” “چند تایپ 401 در انبار داریم؟”

Cody حتی می تواند به شما در ایجاد پایگاه دانش مشتری برای بهبود روابط با مشتری کمک کند.

بهتر از همه، کودی برای همه پاسخ های خود منبع را ذکر می کند. بنابراین، به جای اینکه رقمی برای رشد پیش‌بینی‌شده در سه‌ماهه آینده به شما بدهد، رقم رشد پیش‌بینی‌شده در سه‌ماهه آینده را بر اساس فروش پنج سال گذشته در اختیار شما قرار می‌دهد. این نوع ویژگی به این معنی است که می توانید به پاسخ هایی که کودی به شما می دهد اعتماد کنید.

کودی

UIPath

UIPath یک ابزار اتوماسیون فرآیند برای تجارت است. از هوش مصنوعی برای تقلید از تعاملات انسانی با سیستم‌های دیجیتال استفاده می‌کند و تیم شما را آزاد می‌کند تا روی کارهای منحصر به فرد یا عمیق تمرکز کند.

فرض کنید هر بار که محصول جدیدی را منتشر می کنید، می خواهید یک ایمیل بسازید تا به مشتریان خود اطلاع دهد که در دسترس است، یک سند فروش جدید برای ثبت فروش ایجاد کنید، و یک جلسه بازاریابی برای کمک به پیشرفت محصول برنامه ریزی کنید. UIPath می تواند در این مورد کمک کند.

UIPath در زمینه هایی مانند بیمه، مراقبت های بهداشتی و تولید، جایی که با میلیون ها سند کار می کند، بهترین عملکرد را دارد. با این حال، یک نسخه رایگان برای استفاده فردی وجود دارد که می تواند برای هر کسی که فرآیندهای سند خود را ساده می کند بسیار مفید باشد.

UIPath

زاپیر

عدم یکپارچگی یکی از بزرگترین ناکارآمدی ها در محیط کار مدرن است. در غیر این صورت، چرا کپی+پیست یکی از رایج ترین تعاملات روی صفحه کلید است؟ ما دائماً متوجه می‌شویم که داده‌ها را بین برنامه‌ها و سیستم‌های مختلف جابه‌جا می‌کنیم تا جایی که گاهی به نظر می‌رسد که رایانه را تسهیل می‌کنیم، نه برعکس.

Zapier ابزار فوق العاده ای است که سیستم هایی را که برای کار با یکدیگر طراحی نشده اند به هم متصل می کند. شما می توانید تقریباً هر چیزی را با یک گردش کار Zapier متصل کنید. به عنوان مثال، هنگامی که یک درخواست فروش جدید ثبت می شود، می توانید یک برنامه ریز پروژه جدید ایجاد کنید، یک جلسه Zoom برای شروع پروژه راه اندازی کنید و از تقویم Google برای دعوت از تیم خود استفاده کنید. هر بار فورا و درست اتفاق می افتد.

Zapier با ChatGPT 3.5 ادغام شده است، که به شما امکان می‌دهد چت‌بات‌هایی بدون کد ایجاد کنید که با سیستم‌های شما ادغام می‌شوند و تعامل انسانی با فرآیندهای شما را ساده‌تر و کمتر در معرض خطا قرار می‌دهند.

زاپیر

سمور

جلسات بخش مهمی از هر فرآیند مشارکتی است. ما با هم تصمیم می گیریم، بازخورد دریافت می کنیم و استراتژی می گیریم. متأسفانه، اکثر ما به طور کامل درگیر یک جلسه نیستیم زیرا مشغول یادداشت برداری هستیم. این منجر به وضعیت غیر قابل رشکی می شود که تعداد انگشت شماری از افراد به بقیه اعضای تیم دیکته می کنند و همه در بحث مشارکت نمی کنند.

Otter از هوش مصنوعی برای ضبط محتوای جلسات، رونویسی آنها و حتی خلاصه کردن تصمیمات استفاده می کند. دیگر هرگز کسی این عبارت را به زبان نمی آورد، “فکر کردم تصمیم گرفتیم…” زیرا به لطف Otter همه واضح خواهند بود.

این نه تنها به معنای شفافیت بیشتر برای همه افراد درگیر و مشارکت بیشتر همه شرکت‌کنندگان است، بلکه با اطمینان از اینکه نیازی به پوشش قبلی در جلسه بعدی ندارید، جلسات را کارآمدتر می‌کند.

سمور

در جهت عقربه های ساعت

Clockwise یک برنامه زمان بندی است که به تیم شما کمک می کند تا با برنامه ریزی هوشمندانه جلسات، بهترین استفاده را از زمان خود داشته باشد. جهت عقربه‌های ساعت از هوش مصنوعی برای انتقال جلسات به زمان بهینه استفاده می‌کند و به کارکنان شما کمک می‌کند تا روی کارهای مهم‌تر تمرکز کنند.

قدرت واقعی ساعتگرد زمانی که با Jira یا Asana ادغام می‌شود، نشان داده می‌شود که بتواند داده‌های موجود در آن ابزارها را برای برنامه‌ریزی کارآمدترین جلسات در نظر بگیرد.

دیگر هرگز نباید وقت خود را در انتظار شروع جلسه تلف کنید. برای تیم‌هایی که به دلیل عوامل خارج از کنترل‌شان برنامه‌ریزی مجدد می‌کنند، Clockwise می‌تواند آنها را در مسیر خود نگه دارد و در عین حال انعطاف‌پذیری لازم برای پاسخ به رویدادهای فوری را فراهم کند.

در جهت عقربه های ساعت

استفاده از ابزارهای بهره وری هوش مصنوعی

ابزارهای بهره وری هوش مصنوعی به گونه ای طراحی شده اند که به شما و تیمتان کمک کنند تا به روش های مختلف کارآمدتر کار کنید. برنامه‌های بهره‌وری مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند به شما کمک کنند وظایف را سریع‌تر انجام دهید، کارهای تکراری را خودکار کنید، خطاها را کاهش دهید و به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر کمک کنید. این ابزارها از زمان‌بندی‌های روزمره و تکراری مراقبت می‌کنند که نمی‌توانید از آنها اجتناب کنید تا بتوانید روی کارهای خلاقانه و سودآور تمرکز کنید.

ابزارهای بهره وری هوش مصنوعی بر اساس نیازهای کاری شخصی شما آموزش می بینند. بنابراین هرچه بیشتر از آنها استفاده کنید، کارآمدتر می شوند و بیشتر می توانند به شما کمک کنند. با استفاده مداوم، هوش مصنوعی می تواند ذهنیت را از بین ببرد و به شما کمک کند شیوه کار خود را تغییر دهید.

سایمون استرن

Simon Sterne نویسنده کارکنان WebdesignerDepot است. او به فناوری، وردپرس و همه چیز UX علاقه دارد. در اوقات فراغت از عکاسی لذت می برد.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/best-ai-productivity-apps-2024/