20 بهترین وب سایت جدید، مارس 2024

20 بهترین وب سایت جدید، مارس 2024

پدی مکدونل.

دیروز

به سایت های انتخابی ما برای ماه مارس خوش آمدید. مجموعه این ماه به سمت ساده و تمیز گرایش دارد، که نشان می دهد مینیمالیسم واقعاً از مد نمی افتد. خواه در مورد انتقال اطلاعات زیاد باشد یا استفاده از فضا برای ایجاد حس تجمل، ساده جلوه دادن چیزها رویکردی است که بسیاری از چالش های طراحی را حل می کند. لذت ببرید!

20 بهترین وب سایت جدید، مارس 2024.

استدلال یکپارچه پردازنده‌هایی را می‌سازد که مسائل بهینه‌سازی را حل می‌کنند، که آسان‌ترین کار برای تبلیغ در یک وب‌سایت براق نیست. راه حل در اینجا این است که با هنر خط هندسی بازی کنید و جلوه نویز را روی همه چیز قرار دهید که هر دو زیبایی یکپارچهسازی با سیستمعامل جذاب را به طراحی اضافه می کنند.

این سایت برای پروژه Unganisha WWF در شرق آفریقا اطلاعات زیادی را از طریق یک رابط جذاب و تعاملی ارائه می دهد. گرافیک‌ها و نمادهای رنگارنگ ساده با عکاسی زیبا ترکیب می‌شوند تا یک تجربه غوطه‌ورکننده دلپذیر ایجاد کنند.

Deinde یک برند جدید مراقبت از پوست مبتنی بر بیوتکنولوژی است. رنگ‌بندی وب‌سایت حسی تازه اما آرام‌بخش دارد و در عین حال حاکی از اخلاق دوست‌دار طبیعت است و تصاویر حس گرما و نزدیک‌پذیری را ایجاد می‌کنند.

این وب‌سایت یک حس سرگرم‌کننده و دوستانه برای سگ‌گردان‌ها و کسانی که می‌نشینند، وجود دارد، Don't Board Me. تصویرسازی به همراه نوع بزرگ و رنگی و پس‌زمینه‌های رنگی منطبق در اینجا نقش اصلی را ایفا می‌کند.

این یک سایت کمی غافلگیرکننده است، زیرا چیزی را می‌گیرد که ممکن است برای اکثر ما کمی خاکستری و بوروکراتیک باشد، و کمی به آن جذابیت می‌دهد. طرح بندی سبک مجله بدون به خطر انداختن ارائه واضح اطلاعات، شخصیت می افزاید.

کیسه‌های Shupatto چین‌دار می‌شوند تا به راحتی جمع شوند، و وب‌سایت این ایده را در سرتاسر اجرا می‌کند: بخش‌ها در سراسر صفحه باز می‌شوند، و تصاویر گسترش می‌یابند تا صفحه را پر کنند. انیمیشن استاپ موشن به طور گسترده ای به عنوان جایگزینی جذاب برای عکس های محصول ثابت استفاده می شود.

ساترن گیلد با مکان‌هایی در کیپ تاون و لس آنجلس، هنرمندان معاصر آفریقا و دیاسپورای آفریقایی را نمایندگی می‌کند. عکس‌های هنرمندان و آثارشان با حفظ تعادل دقیق بین دو سایت گالری، غالب است.

McCann WorldGroup یکی از بزرگترین آژانس های تبلیغاتی در جهان است که دفاتری در بیش از 100 کشور دارد. این سایت بر روی کار دفتر آنها در پاریس تمرکز دارد. در ارائه یک ارائه مستقل موفق است، در حالی که هنوز با گروه بزرگتر احساس خوشایندی می کند.

این یک سایت واقعا ساده، اساسی اما نه بی رحمانه است که 3 محصول را تبلیغ می کند. چرخاندن تصاویر محصول – روی اسکرول در موبایل و روی دسکتاپ روی ماوس – جزئیات خوبی است.

پیمایش در اینجا قوی است، با جلوه کارت دلپذیری که پروژه‌ها روی صفحه به سمت بالا حرکت می‌کنند. این یک سایت بزرگ با محتوای زیاد است، اما همه آن در دسترس و متصل به نظر می رسد.

صندلی نارنجی OutThere's قطعه شاخص از استودیوی طراحی مبلمان شهری آنها است و رنگ اصلی وب سایت نارنجی است تا این موضوع را منعکس کند. بخش درباره به شکل یک مکالمه متنی است که دوستی را به شما می‌افزاید.

این یک نمونه عالی از یک طراحی ساده و مینیمال است. فضای زیاد، تصاویر با کیفیت بالا به خوبی قرار گرفته و نوع تمیز. کپی در اینجا نقطه برجسته واقعی است: به خوبی نوشته شده و جذاب است، بدون از دست دادن خود در اصطلاحات تخصصی، نمایه مثبتی را ارائه می دهد.

زیبایی سایت کارگاه پلیمر به جنبه فناوری با کارایی بالا محصولات این برند متمایل است. طرح رنگ های خاکستری و انیمیشن های متنی یادآور رابط های آینده نگر هستند.

Qudrix یک ماژول اداری باغ مستقل است. استفاده از یک صفحه برای اکثر محتوای سایت به حفظ جریان روایت خوب در اطلاعات ارائه شده کمک می کند و در نهایت منجر به سفارش و تماس برای اقدام می شود.

این سایت برای واردکنندگان آناناس Nicofrutta از رنگ های رنگ و رو رفته و یک نوع نمایشگر مضطرب برای برانگیختن تأثیر خورشید کارائیب استفاده می کند.

وب سایت IP-Tribe واقعاً برخی از روندهای بزرگ اخیر را در بر می گیرد. طرح بندی به سبک Bento با موفقیت با شیب های پس زمینه خارج از زیبایی شناسی Y2K ترکیب شده است. چیزهای زیادی در حال انجام است، اما احساس شلوغی یا شلوغی نمی کند.

ThinkBig طراحی ساده، اما دلپذیر دیگری است. رنگ‌های پس‌زمینه ملایم هستند و شبکه مشخص شده هم ساختاری را برای محتوا فراهم می‌کند و هم بر ظرافت می‌افزاید.

این یک سایت مینیمالیست مناسب برای یک طراح مبلمان مینیمالیستی است. نمای نزدیک از جزئیات محصول به همراه عکس ها و فیلم های مراحل ساخت و ساز بر کیفیت تاکید دارد.

به عنوان یک داور Awwwards، منصفانه است که انتظار داشته باشیم سایت دانیلو دی مارکو یک برش بالاتر باشد، و این ناامید کننده نیست. اگرچه انواع مختلف کار در سبک های مختلف ارائه می شود، اما در کل به خوبی کار می کند. اثر کلی مهارت بدون نمایش غیر ضروری است.

اسمیت نوآوری یک مشاوره ساخت و ساز پایدار است. در جایی که از رنگ استفاده می شود، گرما می افزاید و محتوا به وضوح ارائه می شود. نسخه موبایل این سایت هم خوشایند است.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/best-websites-march-2024/