20 بهترین وب سایت جدید، فوریه 2024

20 بهترین وب سایت جدید، فوریه 2024

پدی مکدونل.

12 فوریه 2024

تقریباً روز ولنتاین است، بنابراین این جدیدترین مجموعه بیلت-دوکس است که بهترین های وب را در این ماه جشن می گیرد.

20 بهترین وب سایت جدید، فوریه 2024.

با شامپاین و شکلات لذت ببرید!

Heartcore یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر اروپایی با تمرکز بر سرمایه گذاری در شرکت هایی است که در حال توسعه فناوری هستند که تأثیر مثبتی بر مردم و کره زمین خواهد داشت. برای انعکاس این موضوع، سایت از یک پالت رنگی ملایم، تصاویر جذاب و یک فونت نمایشگر استفاده می کند که نوستالژی را برمی انگیزد.

بلافاصله مشخص است که این سایت تک صفحه ای در حال ارائه یک برنامه است. استفاده از آن خوشایند، خواندن آن آسان و قابل درک است. تعادل خوبی بین پس‌زمینه‌های پر رنگ و خنثی در بخش‌های مختلف وجود دارد. ممکن است پیشگامانه نباشد، اما این کار را انجام می دهد که موضوع آن را جذاب می کند.

پالت آبی آسمانی با سبزهای تیره و میانی، همراه با برخی تصاویر جذاب، صحنه را برای این ویلای تعطیلات در دامنه تپه ای جنگلی تنظیم کرده است. احساس کلی به طور مناسب تازه، آرام و آرامش بخش است.

سایت این پلت فرم مالی کسب و کار استعاره سفر هوایی را با دو دست می گیرد و با آن تا جزئیاتی مانند عکس های تیمی به شکل پنجره هواپیما اجرا می شود. فرم درخواست دسترسی زودهنگام کارت پرواز بسیار خوشایند است.

Kozowood در ساخت و ساز چوب، به ویژه در بخش مسکونی لوکس تخصص دارد. پالت رنگ به وضوح انتخاب شده است تا هم حس لوکس بودن و هم گرمای چوب را منعکس کند. طلای قدیمی، شکلات، نوقا، و پارچه‌های قهوه‌ای همگی به‌شدت ظاهر می‌شوند و فقط گاهی اوقات عاج پاشیده می‌شود.

سایت اسکالوینی مارمی با تعاملات روان، پیمایش چند جهتی، انتقال و عکاسی فوق‌العاده، کیفیت و تجمل را به نمایش می‌گذارد. اکنون بسیاری از سایت‌ها دارای منوی سبک موبایل هستند که در دسکتاپ قرار می‌گیرند یا در دسک‌تاپ گسترش می‌یابند: در اینجا تأثیر منوی پشت صفحه یک تغییر خوب است.

عنصر طراحی برجسته در وب سایت هارمونیک رنگ است. سیاه و سفید ساده در یک چیدمان تمیز در ابتدا با لهجه های سبز روشن تقویت می شود. با پیمایش کاربر، حجم و تنوع رنگ‌های سبز افزایش می‌یابد تا با یک پاورقی دو رنگ سبز به پایان برسد.

این در اصل یک بروشور خانگی است. اگرچه یک منو وجود دارد، سایت یک مرور خطی از محتوا را ارائه می‌کند، که با کلیک کردن روی تصویر در صفحه فرود شروع می‌شود، سپس پیوند بعدی در پایین هر صفحه بعدی را دنبال می‌کنید. استفاده خوبی از پیمایش چند جهته وجود دارد تا همه چیز را محدود نگه دارد.

جواهرات Prounis میراث یونانی طراح را با میراث خانوادگی خلق خاطرات و اشیاء ارزشمند ترکیب می کند. هویت برند برای منعکس کننده رنگ ها و مواد مورد استفاده برای تزئین کلوپ شبانه پدربزرگ دهه 1940 نیویورک و عشق او به آثار باستانی ایجاد شد. وب‌سایت ایجاد شده منحصر به فرد و در عین حال صمیمی است.

وب‌سایت کنفرانس HubSpot امسال، Inbound 24، به‌طور مؤثر سبکی سازگار با برند اصلی را حفظ می‌کند و در عین حال رنگ‌های روشن‌تر و لحن هیجان‌انگیزتری را نیز در خود جای داده است. این کمک می کند تا جنبه آنلاین کسب و کار از گردهمایی حضوری متمایز شود.

کپی برای وب سایت BCGBrighthouse در مورد آوردن نور صحبت می کند و استفاده از رنگ زرد با سیاه و سفید به خوبی برای انعکاس این موضوع استفاده می شود. موتیف دیسک زرد، به ویژه روی پس‌زمینه مشکی، برای القای ایده تابش خورشید استفاده می‌شود.

سایت نمونه کار عکاس آنتونی بلاسکو در سادگی ظاهری زیباست. از نظر بصری، به اصول اولیه باز می گردد، اما در پشت صحنه، یک ساختار ناوبری به دقت فکر شده وجود دارد. تصویر بندانگشتی بعدی در بالا سمت راست جزئیات خوبی است.

Overpass یک بازار استعداد برای فروش و بازاریابی از راه دور است. فضای سایت شاداب و خوش بینانه است، با رنگ های روشن، نمادهای ساده و اشکال هندسی. احساس کلی تمیز و حرفه ای است اما با طرفی دوستانه.

استودیو Mouthwash در اینجا رنگ خاکستری را با رنگ سیاه و سفید انتخاب کرده است. سطحی از پیچیدگی را به سایت اضافه می کند و گرما ایجاد می کند: به ویژه پس زمینه خاکستری کبوتری در صفحه 'Studio'.

GoodMoods یک مجله سبک و سبک داخلی است که دارای فروشگاه آنلاین است. با جهت‌گیری دقیق هنری، به ویژه استفاده از رنگ‌های پس‌زمینه برای تکمیل هر تصویر، از سطح فروشگاه لوازم خانگی استاندارد بالاتر می‌رود.

وب سایت Impolite از نقل قول به یاد ماندنی تیتر گرفته تا درخشش مکان نما نئون آن، همه چیز درباره تأثیرگذاری است. ترکیب فونت ها و وزن ها خطرناک است، اما وقتی به خوبی انجام شود (همانطور که اینجاست) نتیجه بسیار قوی است. تصاویر لایه ای و تعادل خوب بین استاتیک و حرکت انرژی ایجاد می کند.

در نگاه اول، این می تواند برای یک استراحت منحصر به فرد مراقبه در یک جزیره یونانی باشد. با این حال، در واقع برای یک فونت است. فونت ها می توانند به صورت خنثی یا در یک زمینه خاص که قصد طراح را نشان می دهد ارائه شوند. این رویکرد دوم می‌تواند نحوه مشاهده فونت را محدود کند، اما از آنجایی که Solare شخصیت قدرتمندی دارد، رویکرد دوم در اینجا کار می‌کند.

شهر مجازی Uponor یک چارچوب عالی برای ارائه مطالعات موردی محصولات و خدمات این شرکت فراهم می کند. سبک تصویرسازی دلپذیر و بی دردسر است و پیمایش واضح است. در اینجا مطالب زیادی وجود دارد، اما به نظر نمی رسد طاقت فرسا باشد، و زبان مورد استفاده برای افراد غیر متخصص قابل درک است.

Trunk مجموعه‌ای از ابزارهای توسعه‌دهنده برای بررسی، آزمایش، ادغام و نظارت بر کد است: چیزی که همیشه یک چالش برای تبلیغ است، بدون اینکه خیلی سخت و فنی باشد. به همین دلیل است که بسیاری از محصولات مانند این دارای طلسم های کوچک زیبا هستند. در اینجا، تصویر متحرک به طور موثر شخصیت و علاقه بصری را اضافه می کند، در حالی که یک استعاره بصری جذاب برای متن ارائه می دهد.

این میکروسایت از پلتفرم مد SSense طیف کوچکی از اقلام انحصاری و نسخه محدود را از برندهای معرفی شده در سایت مادر ارائه می دهد. با نمای کانال و نمای فید بسیار کنده شده است. به جای تعداد زیادی عکس محصول، هر مورد دارای یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه است که از یک تصویر کوچک به آن پیوند داده شده است.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/20-best-new-websites-february-2024/