15 بهترین فونت جدید، ژوئن 2024

15 بهترین فونت جدید، ژوئن 2024

بن ماس.

2 روز قبل

به جمع بندی ما از بهترین فونت های جدیدی که در ماه گذشته آنلاین پیدا کرده ایم خوش آمدید. در این ماه، به‌طور قابل‌توجهی تعداد احیاگرها و سریف‌ها کمتر و سان‌سریف‌های حجیم‌تر از حد معمول وجود دارد. لذت ببرید!

15 بهترین فونت جدید، ژوئن 2024.

فوق العاده عظیم

Super Massive یک صفحه نمایش تمام کلاهک است که ظرافت را با استحکام و وزن بصری تعویض می کند. این در سه سبک، i، ii، و iii موجود است که پررنگ‌تر شروع می‌شود و به تدریج پررنگ‌تر می‌شود.

سرا مونو

Cera Mono بخشی از مجموعه فونت های Cera است. این یک همراه Cera Pro است و قصد دارد طراحی UI را به قابلیت‌های خانواده workhorse اضافه کند. یک فونت متغیر موجود است.

Mezzogiorno

Mezzogiorno یک تایپ فیس گرم و دوستانه است که یک فنر در گام خود دارد. شمارنده های بزرگ، ریتم و ارتفاع X سخاوتمندانه آن را در اندازه های کوچک بسیار خوانا می کند.

منسل

Mansel یک sans serif متمایز با کنتراست بالا است که وقتی برای اجرای متن استفاده می‌شود، کیفیتی شبیه روبان به آن می‌دهد. این در 7 وزن مختلف از سبک تا سنگین و با حروف مورب همراه است.

نهایی شدن

Finality یک سریف مدرن است که برای کارهای تحریریه طراحی شده است. به لطف کنتراست بالا و ارتفاع x نسبتاً بزرگ، بسیار خوانا است. ستاره واقعی نمایش، مورب همراه است که شخصیت زیادی را اضافه می کند.

سریف بهشتی

Paradisian Serif یک سریف تمام کلاهک است که برای برندسازی پروژه ها و سرفصل ها در نظر گرفته شده است. برخی لیگاتورها و جایگزین های جذاب وجود دارد که گزینه های زیادی برای بازی با اشکال کلمات ارائه می دهد.

هوسترالج

Hustralge یک سری نمایشگر است که از ساقه‌های آن خطوط ظریفی باریک می‌شود. عمودهای گشاد به دست آمده کیفیتی به دست می دهد که آن را برای برندسازی پروژه هایی که به دنبال تأکید بر مفهوم هنر هستند ایده آل می کند.

میورا

Miura یک اسب کاری از خانواده فونت ها با طیف وسیعی از عرض و وزن با حروف مورب همراه است. گلیف های مربع شکل به شکلی دوستانه اما محفوظ گرد شده و آن را برای برندسازی شرکتی ایده آل می کند.

پشت بام

پشت بام بدون سریف است که از گروتسک‌های آمریکایی اوایل قرن بیستم الهام گرفته شده است. منحنی های مربع شکل بر شخصیت آن غالب است که زیبایی شناسی مدرن را به اشکال کلمات معرفی می کند. این در وزن ها و عرض های مختلف به اضافه حروف کج موجود است.

اسپادور

Spadore یک تایپ زیبا است که تجملات را به رخ می کشد. این برای لوگوی یک کسب و کار متخصص در محصولات یا خدمات مصرفی با کیفیت عالی خواهد بود. شخصیت های جایگزین و لیگاتورهای فراوانی وجود دارد.

گروتسک کوچک

Tiny Grotesk یک ابرخانواده است که از سه عرض مختلف تشکیل شده است: منظم، باریک و گسترده. این یک اسب کاری عالی از یک خانواده فونت است که طیف وسیعی از گزینه های تایپوگرافی خوب را به طراحان ارائه می دهد.

سگویا عادی

Segovia Normal یک sans serif است که برای اندازه نمایشگر طراحی شده است. این یک نوع تایپ ساده است که هنگام متعادل کردن فونت بدنی درخشان تر، برای سرفصل ها به خوبی کار می کند.

دعا

Praya یک سریف بزرگ و با کنتراست بالا است که برای استفاده در صفحه نمایش طراحی شده است. دارای شخصیت‌ها و لیگاتورهای جایگزین است که به شما امکان می‌دهد متنی روان خلق کنید.

اسکوپ

Scoop یک sans serif است که در اصل برای روزنامه سوئدی Dagens Nyheter طراحی شده است. به تازگی به عنوان حروف تجاری در دسترس قرار گرفته است و برای پروژه های برندسازی شرکتی ایده آل است.

فیروزه سانس

Turquoise Sans در لبه وضعیت سریف قرار دارد، با ضربات گشاد شده که کیفیت خوشنویسی و طراحی دستی را به حروف چاپی اضافه می کند. سبک های منظم و درون خطی موجود است.

بن ماس

بن ماس کارهایی را برای استارت آپ های برنده جوایز و نام های جهانی از جمله IBM، UBS و FBI طراحی و کدگذاری کرده است. هنگامی که او در مقابل یک صفحه نمایش نیست، احتمالاً در حال دویدن است.

منبع: https://www.webdesignerdepot.com/best-fonts-june-2024/