15 بهترین فونت جدید، می 2024

15 بهترین فونت جدید، می 2024

بن ماس.

2 روز قبل

هر ماه این مجموعه از بهترین فونت‌های جدیدی را که در هفته‌های گذشته آنلاین پیدا کرده‌ایم، گرد هم می‌آوریم.

15 بهترین فونت جدید، می 2024.

در نسخه این ماه، تعداد زیادی حروف نوشته با الهام از تاریخ، بیشتر روند رو به رشد سنت های فرانسوی، و چندین خانواده با اندازه های نوری متعدد وجود دارد. لذت ببرید!

اسپیکا

Spica از منابع تاریخی الهام گرفته شده است. در اندازه های کوچکتر، بسیار خوانا است. در اندازه های بزرگتر، مشخص است که در یک خانواده چند ایده مختلف رام شده است. نسخه سیریلیک و عربی نیز موجود است.

سولنا پرو

جزئیات باروک Solena Pro، به ویژه سری‌های اغراق‌آمیز و ارگانیک، به آن فضایی از نشاط و زنانگی می‌بخشد. این در 14 سبک، از روشن تا سیاه در دسترس است.

مونتریس

Montris یک سریف نئوکلاسیک با کنتراست بالا و تعدادی جزئیات است که کیفیت بیانی را اضافه می کند. این در سه اندازه اپتیکال موجود است – کوچک، متوسط ​​و بزرگ که تقریباً به Body، Headline و Poster ترجمه می شود.

تی اف گالینا

TF Galina یک فونت نمایشگر است که جذابیت یکپارچهسازی با رویکرد مدرن را ترکیب می کند. نتیجه یک تایپ فیس گرم و دوستانه است که لحن یک طراحی کامل را مشخص می کند.

اسپرانزا

Esperanza در اصل برای مرکز فرهنگی آتن در شمال نیویورک طراحی شد. این از حروف مهر شده بر روی ظروف سنگی محلی قرن نوزدهم الهام گرفته شده است. این در انواع Headline و Stencil موجود است.

جوانا

Juana یک سان‌سریف شیک با ترمینال‌های با کنتراست بالا و مخروطی است. احساس می کند تصفیه شده، و بدون زحمت، گویی به طور طبیعی شکل گرفته است. اما البته با دقت ترسیم شده است. مجموعه ای از شخصیت های جایگزین موجود است.

استاز

Stasis یک sans serif هندسی با سه مجموعه متمایز جایگزین – Stencil، Slice و Notch است – می‌توان آنها را با هم ترکیب کرد تا فرم‌های ساده را به شکل‌هایی با ارزش نمایش ارتقا دهد.

آرسن

Arsen یک Elzevir است – یک سبک قدیمی که در فرانسه رایج شده است. این در چهار اندازه نوری طراحی شده است: Text، Normal، Affiche و Display. آرسن به دقت ترسیم شده است تا از فاصله بهینه کلمات اطمینان حاصل شود.

راسینا

Racina یک sans-serif با کنتراست بالا و خطوط منحنی و گشاد است که طراحی گرم و دوستانه ای ایجاد می کند. در نظر گرفته شده است که مناظر سیسیلی را تداعی کند.

ریالتا

ریالتا یک سان سریف هندسی تمیز و واضح است. در اندازه های کوچک و بزرگ به یک اندازه خوب کار می کند. همه باید حداقل یک فونت مانند ریالتا در اختیار داشته باشند. هشت وزن مختلف با حروف مورب همراه وجود دارد.

TT سفرهای بعدی

ماه گذشته ما TT Travels Text را دیدیم، اکنون نسخه TT Travels Next را منتشر کرده‌ایم، یک حروف نمایشی آزمایشی که نشان می‌دهد اگر TT Travels با احتیاط همراه بود و از خود لذت می‌برد، چگونه به نظر می‌رسید.

پلتون

پلتون یک سریف معاصر است. از سریف های تیز برای برش یک خط قطعی در صفحه استفاده می کند. سه سبک مختلف موجود است: متن برای متن اصلی، عنوان برای عنوان، و پوستر برای متن بسیار بزرگ.

چکای

چاکای یک سان یادگاری است، با سکته‌های گشاد که به سمت میراث سریف تکان می‌دهند، و وقتی در تمام کلاه‌ها استفاده می‌شود، کیفیتی حکاکی‌شده ایجاد می‌کند. همین کیفیت ها در حروف کوچک کمتر رسمی می شوند.

نویسندگان سریع

Quick Writers حروف دیجیتالی شده به سبکی معمولی و تقریباً نادیده گرفته شده است. این فونت به عنوان یک فونت تاکیدی یا برای افزودن حس دست انسان در یک طراحی رسمی دیگر عالی عمل می کند.

الویدا فتفیس

Alvida Fatface یکی دیگر از چهره های نمایشگر الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل است که در این مورد آن را در دسته سریف قرار می دهد. همانطور که از نام آن پیداست، زیبا و درشت است و یک گزینه عالی برای نوع نمایشگر است.

بن ماس

بن ماس کارهایی را برای استارت آپ های برنده جوایز و نام های جهانی از جمله IBM، UBS و FBI طراحی و کدگذاری کرده است. هنگامی که او در مقابل یک صفحه نمایش نیست، احتمالاً در حال دویدن است.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/best-fonts-may-2024/