15 بهترین فونت جدید، مارس 2024

15 بهترین فونت جدید، مارس 2024

بن ماس.

6 روز قبل

به نسخه مارس ما از جمع بندی بهترین فونت های جدید برای طراحان خوش آمدید. مجموعه این ماه شامل استفاده‌های جدید جالب از فناوری فونت متغیر، چند تایپ گرم و قابل دسترس و چند اسکریپت عالی است.

15 بهترین فونت جدید، مارس 2024.

ساعت

Hour یک فونت متغیر تجربی و خارق العاده است که از دو محور برای ایجاد یک افکت سه بعدی استفاده می کند. ساعت و اوکتا چندین نقطه را که هر حروف را می سازند، مقیاس می دهند تا کنتراست و زاویه نور را تغییر دهند. این گریه می کند که متحرک باشد.

Raconteurs

Raconteurs یکی از جذاب‌ترین فونت‌های اسکریپتی است که در چند وقت اخیر دیده‌ام. حلقه می‌شود و می‌چرخد، و با یک حرکت حروف شکل ایجاد می‌کند – اگر یک روبان را روی صفحه بیندازید و به شکل جادویی حروف را بسازید، بسیار شبیه به Raconteurs خواهند بود.

کومونا

Kommuna یک سریف تک‌فاصله است که گاهی اوقات به صورت محاوره‌ای به عنوان فونت ماشین تحریر از آن یاد می‌شود. به تازگی وزنه های مشکی و پررنگ جدید اضافه شده است، و پنج عرض موجود است: بسیار باریک، باریک، عادی، عریض و فوق عریض.

حرارتی

Thermal یک سریف معاصر است که به عنوان یک فونت متغیر با دو محور – وزن و اندازه نوری در دسترس است. همانطور که از نام آن پیداست، حرارتی یک تایپ فیس گرم و پوشاننده است که برای مدت طولانی به راحتی خوانده می شود و کاراکترهایی را در اندازه های نمایش ارائه می دهد.

کد بلوتو

کد بلوتو بخشی از مجموعه حروف چاپی بلوتو است که شامل 17 خانواده مختلف از بلوتو اصلی گرفته تا عربی، عبری، ریاضی، اسلب و غیره است. ما Bluteau Code را از گروه انتخاب کردیم زیرا یافتن فونت کدنویسی با چنین ظرافتی نادر است.

تی تی اسپینا

TT Espina یک سری نمایشگر محبوب است که به طور کامل با هسته اصلاح شده، اشاره، ویژگی های OpenType، مجموعه کاراکترهای توسعه یافته شامل پشتیبانی سیریلیک و مجموعه های سبک جدید به روز شده است. این یک انتخاب عالی برای نوع نمایشگر است که باید برجسته باشد.

زیبایی

Beausite یک سیستم نوع از چهار نوع حروف مختلف است که از ساختار زیرین یکسانی استفاده می کنند. Classic، Fit، Slick و Grand همگی مقادیر متفاوتی از کنتراست را روی یک اسکلت نئوگروتسک اعمال می کنند و گزینه های زیادی برای ترکیب و تطبیق در اختیار شما قرار می دهند.

Unigeo

Unigeo یک سان هندسی الهام گرفته از دهه 80 است که به نظر می رسد باید کاست VHS یا جلد یک مجله برنامه نویسی کامپیوتر اولیه را تزئین کند. این فونت در پنج فونت متغیر مختلف موجود است که نسخه UNIGEO128 بسیار دلپذیر است.

بتونی

Bettoni یک Didone به زیبایی اجرا شده با سه تغییر نوری تنظیم شده – متن، زیر سر و صفحه نمایش است – جزئیات زیادی را برای تایپوگرافی خوب ارائه می دهد.

گیو

Gio یک تایپ سریف برجسته با براکت‌های حاد است که با منحنی‌های گسترده در حروف کوچک متضاد است. این فونت به عنوان یک فونت نمایش بهترین کار می کند. یک نسخه فشرده در دسترس است که برای عناوین بزرگ در فضای محدود مفید است.

لوما سانس

Luma Sans یک سان سریف هندسی گسترده با کاسه های تقریبا دایره ای است. مجموعه متن در Luma Sans ساده و در نظر گرفته شده است. در اندازه های بزرگ و کوچک عالی کار می کند و به عنوان یک فونت متغیر موجود است.

اسکیل

Squil یک sans serif انسان گرا با ساقه های خمیده است که به خوشنویسی اشاره دارد. این یک فونت متغیر با دو محور است، یکی برای وزن و دیگری برای گرد بودن گوشه ها. دوستانه، معاصر و در اندازه های کوچک بسیار خوانا است.

براش افزار

Brushware یک اسکریپت براش فوق العاده است که در عین سادگی قابل خواندن حتی در اندازه های کوچکتر است. با کمی تغییر، Brushware به عنوان حروف دستی در اندازه های بزرگ منتقل می شود.

Lexik

Lexik یک تایپ سریف رسا است. انحناهای آن توسط زوایای ناگهانی شکسته می‌شود و وضوح و اطمینانی به آن می‌دهد، گویی یک خودکار نوک پهن به جای نوازش، روی یک صفحه خراشیده شده است. اگر یک مانیفست سیاسی می نوشتید، دوست داشتید که در Lexik تنظیم شود.

کریمی

کریمی یک سان سریف هندسی باریک است که از پوسترهای فیلم قدیمی الهام گرفته شده است. اشکال متراکم و خطوط ضخیم از نظر بصری جذاب هستند و در اندازه های بسیار بزرگ و با مقدار کم کپی بهترین کار را دارد.

بن ماس

بن ماس کارهایی را برای استارت آپ های برنده جوایز و نام های جهانی از جمله IBM، UBS و FBI طراحی و کدگذاری کرده است. هنگامی که او در مقابل یک صفحه نمایش نیست، احتمالاً در حال دویدن است.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/new-fonts-march-2024/