15 بهترین فونت جدید، آوریل 2024

15 بهترین فونت جدید، آوریل 2024

بن ماس.

5 روز پیش

درست مانند طراحی وب، طراحی تایپ از روندها پیروی می کند. و در حالی که همیشه جایی برای یک خارجی هیجان انگیز وجود دارد، ما تمایل داریم که فونت های مشابهی را در زمان های مشابه منتشر کنیم.

15 بهترین فونت جدید، آوریل 2024.

در گردآوری این ماه از بهترین فونت‌های جدید برای طراحان، می‌توانیم یکی از این روندها را مشاهده کنیم: بیشتر ورودی‌ها در درجه اول برای اجرای متن مناسب هستند – یعنی پاراگراف‌های معمولی مانند این. این یک فرصت عالی برای مقایسه تایپ‌فیس‌ها و دیدن ویژگی‌های مشترک فونت‌هایی است که برای متن بدنه طراحی شده‌اند.

عشایر

Euchre یک sans serif ساده است که برای اجرای متن طراحی شده است. نسبت ها و ساختار باز آن چشم شما را در امتداد خط هدایت می کند، در حالی که شخصیت آن بدون جلب توجه جالب است. این فونت دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها است، از حروف کوچک گرفته تا نسخه فشرده، و یک فونت متغیر در دسترس است.

فرانزیسکا

فرانزیسکا یک سریف مطمئن و محکم با عناصر برگرفته از سنت های مختلف است. در نتیجه، فرانزیسکا یک شخصیت متمایز برای خودش دارد. می‌توانید از آن برای اجرای متن استفاده کنید، اما وزن را افزایش دهید و فاصله‌ها را سفت کنید، و یک صفحه نمایش عالی ایجاد می‌کند. یک فونت متغیر موجود است.

متن سفرهای TT

TT Travels Text یک نسخه جدید متن محور از تایپ فیس محبوب TT Travels است. این یک سان سریف هندسی پهن با شکل بیضی کمی مربع است. این فونت بسیار متنوع برای همه چیز از اجرای متن گرفته تا پروژه های برندسازی مناسب است.

موندیال باریک

Mundial Narrow یک سانس هندسی به زیبایی اجرا شده است. به‌طور شگفت‌انگیزی سخت است که بدون هندسی درست به دست آورید. جایی برای پنهان شدن وجود ندارد. همه چیز باید درست باشد Mundial Narrow به نقطه شیرین می رسد. اگر برای یک پروژه برندسازی به یک سان هندسی نیاز دارید، این فونت شماست.

فریدا مونو

فریدا مونو بخشی از روند جاری برای وارد کردن جزئیات انسان گرایانه به حروف هندسی، در این مورد، به فونت تک فاصله است. دارای جزئیات واضحی است که آن را از فونت‌های تک‌فاصله به سبک ماشین تحریر متمایز می‌کند، و این یک انتخاب عالی برای عناصر رابط کاربری است که باید برجسته باشند.

هونستا

Honesta یک تایپ فورس گروتسک است که با حس خوشنویسی عجین شده است. کنتراست بالا از ساقه تا منحنی، به ویژه در وزن های سنگین تر، طراحی بصری جذابی ایجاد می کند که در اندازه های نمایشگر به خوبی کار می کند.

تخته بارنیک

Barnic Slab یک تایپ سریف دال با خطوط واضح و اشکال ساده است. برای ارسال پیام های ساده و با تزئینات کمی عالی است. می توانید از آن برای برندسازی یا طراحی UI استفاده کنید و به عنوان یک فونت نمایشگر به خوبی کار می کند.

TT Commons™ Pro

TT Commons™ Pro یک به‌روزرسانی برای TT Commons عالی است. این پنج زیرخانواده را شامل می شود: عادی، متراکم، فشرده، گسترده و تک. هر زیرخانواده دارای 11 وزن و یک مورب همراه است. نه یک بلکه دو فونت متغیر موجود است که به شما یک پالت تایپوگرافی رشک‌انگیز برای انتخاب می‌دهد.

آسترونف

Astronef یک sans serif مدرنیستی است که از 8 زیر خانواده تشکیل شده است: پایه، گسترده، گسترده، بزرگ، باریک، متراکم، فشرده و فوق العاده. هر زیرخانواده دارای 9 وزن و حروف مورب همراه است. خانواده انعطاف پذیری فوق العاده ای را فراهم می کند.

فیکسو

Fixo یک خانواده از نوع unidth است – به این معنی که هر کاراکتر، در تمام وزن‌ها، عرض یکسانی دارد. زمانی که به انواع سلسله مراتب در طراحی UI نیاز دارید، اما نمی‌خواهید به‌طور پیش‌فرض به یک فونت monospaced تبدیل شوید، این یک انتخاب عالی است.

کیگو

Kigo یک sans serif عجیب و غریب با حال و هوای یکپارچهسازی با سیستمعامل است. با الهام از شکل یک گربه، برازنده، آرام و مستقل است. یک سبک معمولی وجود دارد، اما گرد نرم تر و قابل دسترس تر است. یک تایپ برای رزرو برای مواقعی که به یک فونت نمایشی پر از شخصیت نیاز دارید.

پریودیکا

Periodica یک سری برازنده و انتقالی با براکت های منحنی سخاوتمندانه است که حروف را نرم می کند. این یک انتخاب عالی برای بلوک های بزرگ متن در حال اجرا و یک نیروی کار عالی برای ارتباطات تجاری است.

دی بریتگز

De Britges یک فیلمنامه براش جسورانه است که از پوسترهای موسیقی قدیمی الهام گرفته شده است. کاراکترها و لیگاتورهای جایگزین باعث می‌شوند طرح‌های شما بیشتر شبیه حروف باشد. من به خصوص اعداد را دوست دارم.

راه بساز

Make Way یکی دیگر از سریف های معاصر است که هم برای متن در حال اجرا و هم در صورت بزرگ شدن و سفت کردن، به عنوان متن نمایشی عالی عمل می کند. دارای جزئیات دوست داشتنی است، مانند گرد کردن ظریف سری های تیز و شمارنده اشک روی حروف کوچک e.

شوپن

شوپن یک سانس سریف هندسی است که از پوسترهای قدیمی و کت های کتاب الهام گرفته شده است. این کاراکترهای پهن و باریک را ترکیب می کند تا ریتم منحصر به فردی ایجاد کند که متن را زنده می کند. برای اهداف طراحی لوگو، برندسازی و نمایش ایده آل است.

بن ماس

بن ماس کارهایی را برای استارت آپ های برنده جوایز و نام های جهانی از جمله IBM، UBS و FBI طراحی و کدگذاری کرده است. هنگامی که او در مقابل یک صفحه نمایش نیست، احتمالاً در حال دویدن است.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/best-fonts-april-2024/