چیزهایی که طراح بدخلق را در شب بیدار نگه می دارد

چیزهایی که طراح بدخلق را در شب بیدار نگه می دارد

من در سال هایی که به عنوان یک طراح بدخلق بودم، درس های زیادی آموخته ام. یکی این است که سعی کنید کار را از بقیه زندگی خود جدا کنید. این یک تمرین سالم است – تمرینی که منجر به (کمی) استرس کمتری می شود.

اما، تا جایی که سعی می کنم، چیزهای خاصی به من می چسبد. چیزهایی که تمام روز و شب در ذهن من باقی می ماند. این چرخه معیوب منجر به خواب کمتر و بدخلقی بیشتر می شود. بله، این برای ستون های الهام بخش فوق العاده است. هرچند برای روح خیلی خوب نیست.

من حاضرم شرط ببندم که دیگران با همین مشکل روبرو هستند. پیچیدگی روزافزون طراحی وب، آرامش را سخت تر می کند.

احساس بهتر با اشتراک گذاری شروع می شود. پس به من اجازه بده تا در اعماق روانم کاوش کنم. موارد زیر نگاهی به مسائل مربوط به وب است که من را در شب بیدار نگه می دارد. یک فنجان قهوه درست کنید و در این سفر اعصاب خردکن به من بپیوندید.

تلاش بی پایان برای امنیت وب

امنیت مدتهاست که خاری در چشم ما بوده است. ما می توانیم به هر روشی وب سایت بسازیم. با این حال، به نظر می رسد همه آنها هدف بازیگران بدخواه هستند.

من در درجه اول با وردپرس کار می کنم. من عاشق انعطاف پذیری آن هستم. اما ایمن سازی این سایت ها یک نبرد دائمی است.

هکرها نقاط حمله متعددی دارند. آنها ممکن است از یک آسیب پذیری افزونه استفاده کنند. یا ممکن است رمز عبور ضعیفی را بشکنند. آنها حتی این روزها کوکی های جلسه را می دزدند.

وردپرس در مبارزه برای امنیت تنها نیست. اما به نظر می رسد کار کردن با آن هر روز مسئله را بزرگتر می کند. در ذهن من به یک حضور دائمی تبدیل شده است.

گاهی اوقات، وضعیت ناامید کننده است. شما یک حفره امنیتی را وصل می کنید – فقط برای اینکه یک سوراخ دیگر را مشاهده کنید. پاکسازی سایت هک شده در بهترین حالت خسته کننده است. به علاوه، فکر سرقت اطلاعات کافی است تا هر کسی را عصبی کند.

شاید پاسخ در این باشد که آن را به تنهایی انجام ندهید. امنیت وب موضوع گسترده ای است. تهدیدها همچنان در حال تکامل هستند. بنابراین، کار با ابزارهای متخصص (و انسان ها) ارزش قیمت دارد.

با این حال، مسائل امنیتی خوابیدن را سخت‌تر می‌کند.

امنیت وب یک مسئله پیچیده است که پاسخ آسانی ندارد.

فرهنگ کار همیشه فعال یک طراح وب

هدف من از جدا کردن کار و زندگی را به خاطر دارید؟ من در آن وحشتناک هستم. مطمئناً، در زمان‌های آهسته به اندازه کافی خوب عمل می‌کنم. اما وقتی همه چیز مشغول می شود غرق می شوم.

صنعت وب دارای فرهنگ کاری 24 ساعته است که فرار از آن سخت است. یک وب سایت تا پایان ساعات کاری منتظر نمی ماند. اکثر مشتریان هنگام درخواست، ساعت را نیز در نظر نمی گیرند.

قبلا دور شدن راحت تر بود قبل از گوشی های هوشمند، می توانید میز و صندوق ورودی خود را پشت سر بگذارید.

یادم می‌آید تعطیلات را در مکان‌هایی که دسترسی به اینترنت نداشتند، به یاد می‌آورم. من می توانستم یک هفته کامل را بدون ایمیل بگذرانم. چقدر عجیبه!

موفق باشید این روزها از صندوق ورودی خود اجتناب کنید. شما به نظم و انضباط شخصی و مشتریانی نیاز دارید که بتوانند به طور موقت بدون شما زندگی کنند.

بله، سعی می کنم مغزم را خاموش کنم. حتی برای مدتی از پاسخ دادن به ایمیل خودداری می کنم. در نهایت، مغز من بهترین های من را می گیرد. چیزهایی در ذهن من باقی می ماند تا زمانی که آنها را مطرح کنم. بنابراین، چرا پاسخ نمی دهید؟

این در ظاهر منطقی است. با این حال، پس از ساعت ها به آرامش زیادی منجر نمی شود.

فرهنگ آنلاین دور شدن از کار را دشوار می کند.

چیزهای خارج از کنترل من

طراحان وب فقط می توانند خیلی چیزها را کنترل کنند. امنیت یک مثال است – اما موارد دیگر وجود دارد. وب سایت های مدرن تمایل دارند به ارائه دهندگان شخص ثالث متکی باشند.

که همه چیز را از میزبانی وب گرفته تا SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) تا افزونه ها را پوشش می دهد. ما ممکن است انتخاب کنیم که از کدام ابزار استفاده کنیم. اما ما همچنین باید به آنها اعتماد کنیم که ارائه دهند.

وقتی مشکلی پیش بیاید چه اتفاقی می افتد؟ ممکن است بتوانیم با یک پشتیبان تماس بگیریم. با این حال، برخی از ارائه دهندگان روزها طول می کشد تا پاسخ دهند. به علاوه، برخی از شرکت ها از چت بات ها به عنوان اولین نقطه تماس خود استفاده می کنند. پیمایش این ابزارها پیک نیک نیست.

نتیجه ما را در میانه راه گیر می کند. مشتریان ما می خواهند بدانند چه خبر است. در همین حال، ما فقط می توانیم به آنچه ارائه دهنده به ما می گوید تکیه کنیم. فقدان ارتباط می تواند خسته کننده و نگران کننده باشد.

با این حال، این بیشتر از زمان خرابی است. گاهی اوقات، یک محصول تغییر قابل توجهی ایجاد می کند که بر وب سایت شما تأثیر می گذارد. ممکن است چیزها آنطور که ما (یا مشتریانمان) انتظار داریم کار نکنند. این باعث می‌شود که در تلاش باشیم تا آن را بفهمیم.

تغییرات اخیر خط مشی فرستنده انبوه جیمیل یک نمونه است. تاثیر این تغییر فراتر از انتظارات من بود. این منجر به عجله های زیادی برای رفع مشکلات تحویل ایمیل شد.

مطمئناً، ما می‌توانیم تلاش کنیم تا برای امر اجتناب‌ناپذیر آماده شویم. اما گاهی تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که واکنش نشان دهیم.

انتظارات مشتریان و خودم

انتظارات می تواند هر طراح وب را در شب بیدار نگه دارد. مشتریان بیشتر از ما می خواهند. آنها ویژگی های سطح بالا را در ازای قیمت گذاری ارزان قیمت می خواهند.

این ما را به تعقیب غاز وحشی هدایت می کند. تلاش برای سریع‌تر، ارزان‌تر و بهتر بودن. چگونه در یک بازه زمانی پروژه های بیشتری را تحت فشار قرار دهیم؟

توقعاتی که از خودمان داریم نیز یک بار است. من به انجام کارها افتخار می کنم. من می‌خواهم طرح‌بندی‌ها را ایجاد کنم، رنگ‌ها را انتخاب کنم و کد را بنویسم. این روشی است که من بیش از دو دهه کارها را انجام داده ام.

هر چند که سخت تر می شود. ابزار مناسب می تواند کمک کند. اما هنوز مسئولیت بزرگی برای انجام درست کار وجود دارد.

بخشی از این ممکن است فرهنگی باشد. رشد مورد انتظار و تشویق است. پس از همه، چه کسی می خواهد در همان حالت باقی بماند؟

ما راحتی را به اندازه کافی در اولویت قرار نمی دهیم. انجام این کار ممکن است به منزله پذیرش وضعیت موجود تلقی شود. هیچ کس نمی خواهد به نظر برسد که در حال رکود هستند.

در مجموع، این به فشاری که احساس می کنیم می افزاید. ما باید بدون توجه به عواقب رو به جلو و بالا حرکت کنیم.

انتظارات زیادی از طراحان وب وجود دارد.

معقول سازی و ایجاد صلح

بنابراین، چه درسی آموخته ام؟ هدف از نوشتن این بود، درست است؟

من فکر می کنم طراحان وب باید مرزهایی ایجاد کنند – و به آنها پایبند باشند. در غیر این صورت، بسیار آسان است که به آن چرخه معیوب کشیده شوید. سخت است – اما بهتر از جایگزین.

بخشش خود نیز یک عامل است. اگر ندانید کاری را چگونه انجام دهید اشکالی ندارد. شرم آور نیست که برای تکمیل یک پروژه به زمان اضافی نیاز داشته باشید.

گاهی اوقات، ما سخت تر از هر مشتری دیگری هستیم. بنابراین، به خود اجازه دهید که ناقص باشید. کمی به خودت لطف کن هیچ یک از ما زندگی را بدون تجربه ناملایمات پشت سر نمی گذاریم.

در نهایت، اجازه ندهید شغل شما تنها منبع هویت شما شود. مدتی طول کشید تا این توصیه را درک کنم. اما همه ما به زمان دوری از دنیای آنلاین نیاز داریم.

آیا موارد بالا همچنان مرا بیدار نگه می دارند؟ من شرط می بندم که این کار را خواهند کرد. شاید بهتر باشد به جای جنگیدن آن را بپذیرید. فردا همیشه می تواند بهتر باشد.


بالا

]
منبع: https://speckyboy.com/things-that-keep-grumpy-designer-awake-night/