چرا تعمیر وب سایت ها یک فرصت رشد برای فریلنسرها است؟

چرا تعمیر وب سایت ها یک فرصت رشد برای فریلنسرها است؟

سال‌هاست که طراحان وب آزاد تشویق به رزرو پروژه‌های جدید شده‌اند. کسب و کارم را اینگونه ساختم. من شرط می بندم که بسیاری دیگر همین کار را کرده اند.

ایجاد یک وب سایت جدید جذابیت زیادی دارد. این فرصتی برای شروعی تازه است. می توانید از بهترین ابزار برای کار استفاده کنید. این تجربه حتی بهتر است اگر با بدهی های فنی مشکلی ندارید.

همچنین می تواند یک تجارت پرسود باشد – اما چالش هایی وجود دارد. شما باید مشتریانی را با بودجه قابل توجهی رزرو کنید. همچنین باید راهی برای متمایز شدن در میان رقبا پیدا کنید. این یکی از راه های موفقیت است.

با این حال، راه های دیگری نیز برای کسب درآمد وجود دارد. پیچیدگی روزافزون وب فرصت متفاوتی را برای طراحان وب ایجاد می کند.

به تمام وب سایت های موجود در آنجا فکر کنید. در نظر بگیرید که چه تعداد از آنها “شکسته” یا ضعیف نگهداری می شوند. یک فریلنسر کارآفرین می تواند تمرکز خود را بر روی این مشتریان آموزش دهد.

بیایید مزایا و معایب تعمیر وب سایت ها را بررسی کنیم.

سالها فرصت در حال ساخت

هیچ کمبودی در فیکسرهای مجازی وجود ندارد. برای دیدن وب سایت های منسوخ شده و نادیده گرفته شده، لازم نیست خیلی به دنبال آن باشید. اما چرا؟

من معتقدم که بیشتر آن از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ناشی می شود. ابزارهایی مانند وردپرس امکانات زیادی را برای یک وب سایت عالی ارائه می دهند. با این حال، آنها به آموزش و تعهد نیز نیاز دارند.

گاهی اوقات، یک کارآفرین ممکن است سعی کند خودش آن را بسازد. اما، آنها به زودی متوجه می شوند که در بالای سر خود هستند. یا مواد تشکیل دهنده یک سایت پایدار و کارآمد را نمی دانند.

حتی کسانی که یک متخصص وب استخدام می کنند ممکن است با مشکل مواجه شوند. آن طراح وب ممکن است کار فوق العاده ای انجام داده باشد. با این حال، آنها ممکن است اهمیت نگهداری را بیان نکرده باشند.

برای اینکه کارها به خوبی پیش بروند، مراقبت مداوم مورد نیاز است. تم ها، پلاگین ها و نرم افزارهای اصلی قدیمی، هر سایتی را به سطلی از پیچ و مهره تبدیل می کنند.

صاحبان وب‌سایت تا زمانی که مشکلی پیش نیاید، احتمالاً برای کمک تماس نمی‌گیرند. به نظر می رسد این روزها یک مسئله رایج است.

هیچ کمبودی در وب سایت هایی که نیاز به تعمیر دارند وجود ندارد.

من یک قهرمان نیستم – فقط یک طراح وب

فریلنسرهای قدیمی این تمرین را می دانند. شما یک ایمیل از یک صاحب وب سایت وحشت زده دریافت می کنید. اونا مشتری نیستن با این حال، سایت آنها از کار افتاده، هک شده است – یا شاید هر دو. آنها باید فوراً آن را برطرف کنند.

چگونه پاسخ می دهید؟ اگر مشغول هستید، «نه» گفتن آسان‌تر است. شاید شما مشتریان کافی داشته باشید. اما اگر نه؟

فرصتی برای بازی در نقش قهرمان وجود دارد. همچنین فرصتی برای پول درآوردن و ایجاد رابطه است.

اصلاح سایت این شخص می تواند به چیزهای بزرگتری منجر شود. از آنجایی که توجه آنها را جلب کرده اید، می توانید از آن زمان برای ارائه توصیه ها استفاده کنید.

به عنوان مثال، سایت آنها ممکن است مشکلات دیگری داشته باشد که نیاز به رفع دارد. مواردی مانند دسترسی و امنیت ممکن است وجود نداشته باشد. شاید آنها نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشند.

کمک به مشتری در شرایط سخت می تواند اعتماد ایجاد کند. این ممکن است فقط انگیزه ای باشد که آنها برای ارتقاء سطح نیاز دارند. شما فرصتی دارید که آنها را در مسیر درست راهنمایی کنید.

تعمیر وب سایت راهی برای ایجاد روابط جدید با مشتری است.

چه چیزی در داخل آن وب سایت نهفته است؟

بازسازی وب سایت بدون خطر نیست. آنچه در سطح می بینید یک چیز است. آنچه در زیر آن نهفته است چیز دیگری است.

این یکی از معایب ارث بردن یک وب سایت است. شما در حال قدم گذاشتن در قلمروی ناشناخته هستید. این اغلب شما را به سوراخ ضرب المثل خرگوش هدایت می کند.

شاید سایت با استفاده از ابزارهای ناآشنا ساخته شده باشد. یا آنقدر مملو از بدافزار است که نمی توانید علت اصلی آن را پیدا کنید. این مسائل برای افراد ضعیف نیست.

همچنین سوالاتی در مورد مشتری وجود دارد. چگونه وب سایت آنها به این وضعیت رسید؟ آیا آنها با آخرین طراح خود رابطه ضعیفی داشتند؟ آیا آنها قبوض خود را به موقع پرداخت کردند؟

مطمئنا، مردم می توانند تغییر کنند. اما شما می خواهید بدانید چرا سایتشون خرابه ممکن است چند پرچم قرمز پیدا کنید که فریاد می زند: “دور باش!”

شاید این بزرگترین مانع برای فریلنسرها باشد. تمایل به پذیرش ریسک و شیرجه رفتن با سر از ضروریات است. همه نمی توانند شکم آن را داشته باشند.

قیمت گذاری نیز یک نگرانی است. تخمین هزینه تعمیر کار آسانی نیست. بنابراین، فرمولی ایجاد کنید که از شما در برابر ضرر در یک سایت کثیف محافظت کند.

تا زمانی که بررسی نکنید، عمق مشکلات یک وب سایت را متوجه نخواهید شد.

آیا این راه درست برای شماست؟

خدمات نگهداری وب سایت در همه جا ظاهر می شود. آنها اغلب متشکل از تیم هایی از توسعه دهندگان هستند که آماده شروع به کار هستند. دلیل خوبی برای آن وجود دارد. بازار به متخصصانی نیاز دارد که بتوانند زباله های آنلاین را به طلا تبدیل کنند.

اگرچه این یک مسیر ساده برای فریلنسرها نیست. شما باید فواید بالقوه را در مقابل معایب آن بسنجید.

ثبت نام در این نوع پروژه ها ممکن است فرصت های دیگر را از بین ببرد. اما آنها می توانند منبع درآمد ثابتی باشند. همچنین ممکن است آنها را به مشتریان تعمیر و نگهداری سالانه تبدیل کنید. و شما همچنین در صف رسیدگی به طراحی مجدد اجتناب ناپذیر خواهید بود.

با این حال، نگاه کردن به وب‌سایت‌های خراب در طول روز برای همه مناسب نیست. فرآیند اصلاح می تواند استرس زا باشد. در همین حال، مراجعین با نفس بند آمده منتظر راه حل هستند.

کسب و کار زیادی برای کسانی که به این نوع کار علاقه دارند وجود دارد. بعید است به این زودی ها از بین برود، زیرا روشی که ما وب سایت های مدرن می سازیم تقریباً آن را تضمین می کند.


بالا

منبع: https://speckyboy.com/fixing-websites-growth-opportunity/