بهترین تم های اجاره تجهیزات Shopify

بهترین تم های اجاره تجهیزات Shopify

استفاده از Shopify Analytics برای ردیابی عملکرد فروشگاه شما

استفاده از تجزیه و تحلیل Shopify بهترین راه برای درک عملکرد فروشگاه شما است. داده هایی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند تصمیمات آگاهانه بگیرید و حوزه های خاصی را که می توانید برای بهبود عملکرد فروشگاه خود بهینه سازی کنید، شناسایی کنید.

  1. داشبورد مرکز کنترل فروشگاه شما است. با ارائه یک نمای کلی از فروش، سفارش‌ها و ترافیک وب‌سایت، به شما کمک می‌کند ببینید اوضاع چگونه پیش می‌رود.
  2. گزارش های فروش به شما امکان می دهد روندها را در طول زمان نظارت کنید، دوره های اوج فروش را شناسایی کنید و عملکرد محصولات یا دسته بندی های محصول خاص را دنبال کنید. می‌توانید از این اطلاعات برای تنظیم قیمت، تبلیغات و سطوح موجودی استفاده کنید.
  3. آیا می خواهید بدانید ترافیک وب سایت شما از کجا می آید؟ تجزیه و تحلیل Shopify به شما نشان می دهد که کدام کانال ها بیشترین بازدید کننده را دارند. خواه ترافیک جستجوی ارگانیک باشد یا ارجاعات رسانه های اجتماعی، موثرترین کانال ها را برای هدایت ترافیک به فروشگاه خود کشف خواهید کرد. به این ترتیب، می توانید تمرکز کنید تلاش های بازاریابی شما در کانال هایی که بالاترین بازده را دارند.
  4. تجزیه و تحلیل محصول Shopify به شما امکان می دهد عملکرد محصولات یا انواع محصول را ارزیابی کنید. شما می توانید اقلام پرفروش را شناسایی کنید، سطح موجودی را نظارت کنید و عملکرد محصول را در طول زمان پیگیری کنید. این داده ها به شما کمک می کند تا لیست محصولات، قیمت گذاری و استراتژی های مدیریت موجودی را بهینه کنید.
  5. گزارش‌های سبد خرید به شما کمک می‌کند تا دلایل رایجی که مشتریان سبدهای خود را رها می‌کنند، مانند هزینه‌های حمل و نقل غیرمنتظره یا فرآیند پیچیده پرداخت، شناسایی کنید. این به شما کمک می کند تا استراتژی هایی را برای رسیدگی به این مشکلات و بازیابی فروش های از دست رفته، مانند ارسال یادآورهای ایمیل هدفمند یا ارائه انگیزه برای تکمیل خرید، پیاده سازی کنید.

می توانید با تجزیه و تحلیل Shopify کارهای بیشتری انجام دهید، مانند ردیابی تبدیل و مقایسه فروشگاه خود با سایر فروشگاه های صنعت خود. نکته اصلی این است که همه چیز در مورد استفاده از داده ها برای تصمیم گیری هوشمندانه و رشد کسب و کار شما است.

مجموعه‌های تم Shopify بیشتر در Tuts+

]
منبع: https://webdesign.tutsplus.com/best-shopify-equipment-rental-themes–cms-108620t