ابزارهای جدید هیجان انگیز برای طراحان، فوریه 2024

ابزارهای جدید هیجان انگیز برای طراحان، فوریه 2024

پدی مکدونل.

امروز

سال 2024 به خوبی در جریان است و سال جالبی خواهد بود. بنابراین، برای اینکه به شما کمک کنیم تمرکز خود را روی سخت‌کوشی و انجام کارها حفظ کنید، دسته‌ای از بخش‌های مفید دیگر را از سراسر وب جمع‌آوری کرده‌ایم.

ابزارهای جدید هیجان انگیز برای طراحان، فوریه 2024.

در انتخاب این ماه، کمک‌های زمان‌بندی، مؤلفه‌ها، ایجاد صدا و ابزارهای رنگی را خواهید یافت. لذت ببرید!

Notion Calendar جدید که قبلاً Cron بود، به شما امکان می دهد اسناد و جدول زمانی Notion را با تقویم Google ادغام کنید. پشتیبانی از ارائه دهندگان بیشتر تقویم (Outlook، iCloud) در حال انجام است.

MixAudio یک تولید کننده موسیقی با هوش مصنوعی است که پیام‌های متنی، تصاویر یا سایر صداها را می‌گیرد و موسیقی پس‌زمینه متناسب با حال و هوا را برمی‌گرداند.

Dealo یک پلت فرم برای ایجاد و اضافه کردن کارت های قیمت گذاری است که شامل یکپارچه سازی ساده با Stripe است.

Sheet API Google Sheets را به REST JSON API تبدیل می‌کند و به شما امکان می‌دهد از یک صفحه گسترده به عنوان یک CMS ساده استفاده کنید.

پایگاه داده جستجوی آسان برای دامنه های منقضی شده. موضوع سایت را وارد کنید و لیستی از دامنه های منقضی شده مربوط به آن موضوع برگردانده می شود.

این اجزای قابل تنظیم و منبع باز برای پلتفرم Cosmic headless CMS با بهینه سازی سئو داخلی آماده کار هستند.

Randoma11y یک تولید کننده ترکیب رنگ است که از الگوریتم هایی برای اطمینان از اینکه کنتراست بالاتر از سطوح قابل دسترس است استفاده می کند.

وب زیر سنگینی همه مولدهای تصویر هوش مصنوعی ناله می کند، اما برخی از آنها بهتر از دیگران هستند. ReCraft به شما این امکان را می دهد که یکنواختی را در یک سری حفظ کنید یا مجموعه هایی ایجاد کنید که برای آیکون ها مفید باشد.

TidyCal مدتی است که وجود داشته است اما اخیراً تغییرات اساسی داشته است. برای پیگیری جلسات مشتری عالی است و می تواند به مشتریان احتمالی اجازه دهد تا بر اساس زمانی که در دسترس هستید، جلسه رزرو کنند.

روهستا که به عنوان یک «سریف نوستالژیک» ​​توصیف می‌شود، هم ظریف و هم قوی است. مناسب برای نمایش متن زمانی که می خواهید فریاد بزنید، اما به شیوه ای باوقار.

Arc یک مرورگر macOS (OS12+) است که به‌روزرسانی‌های قابل توجهی برای ساده‌سازی تجربه مرور داشته است. به علاوه، ما حالت توسعه دهنده اختصاصی را دوست داریم.

BlitzBear از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی محتوای موجود سایت بر اساس کلمات کلیدی انتخابی شما استفاده می کند. این برای تقویت رتبه بندی بدون اسلوگ دستی عالی است.

EasyDoing فاکتورهایی با ظاهری حرفه ای از درخواست های زبان طبیعی ایجاد می کند.

این برنامه گفتار به متن به طور مفید دیکته شما را خلاصه می کند و دارای یک بازنویسی مفید با ویژگی هوش مصنوعی است.

Submit JSON یک API اعلان پشتیبان فرم بدون سرور است. این اعلان‌ها را از طریق ایمیل، ادغام‌ها و وب‌قلاب‌ها ارسال می‌کند.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/tools-for-designers-february-2024/