ابزارهای جدید هیجان انگیز برای طراحان، مارس 2024

ابزارهای جدید هیجان انگیز برای طراحان، مارس 2024

پدی مکدونل.

2 روز قبل

دنیای پر سرعت طراحی هرگز از چرخش باز نمی ایستد و جلوتر ماندن از منحنی ها برای خلاقان ضروری است. با پیشرفت فناوری، ابزارهای موجود نیز پیشرفت می‌کنند و راه‌های جدیدی برای زنده کردن چشم‌انداز شما ارائه می‌دهند.

ابزارهای جدید هیجان انگیز برای طراحان، مارس 2024.

چه طراح یا توسعه دهنده باشید، ابزارهای مناسب می توانند گردش کار، خلاقیت و نتایج پروژه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. بنابراین هر ماه ما این مجموعه از جدیدترین ابزارها را برای طراحان جمع آوری می کنیم. لذت ببرید!

Ping Rabbit یک یا چند وب‌سایت را که در آن ثبت‌نام کرده‌اید (بسته به بسته بسته تا 250 وب‌سایت) نظارت می‌کند و در صورت از کار افتادن هر یک از آنها به شما هشدار می‌دهد.

PingRabbit

Smudge.ai یک افزونه کروم است که میانبرهای ChatGPT را به منوی کلیک راست مرورگر اضافه می کند. مجموعه ای از 16 دستور داخلی وجود دارد، یا می توانید دستور خود را ایجاد کنید.

Layers یک پلت فرم اجتماعی جدید برای طراحان است که دارای فهرست و تابلوی شغلی است. رایگان است، اما یک ارتقاء پولی وجود دارد که ویژگی های اضافی را ارائه می دهد.

Logo Packer انواع مختلفی از لوگوی آپلود شده شما را تولید می کند، از جمله رنگ های سیاه، سفید و معکوس. قبلاً فقط به عنوان یک پسوند Illustrator در دسترس بود، نسخه وب به svg، PNG، JPG، PDF و EPS صادر می‌شود.

یک بازی فریم در ثانیه برای موبایل برای کمک به افرادی که معمولاً روی میز کار می‌کنند در زمان استراحت کمی ورزش کنند.

شرح کسب و کار را وارد کنید و Slogan Generator AI 30 شعار بازاریابی بالقوه ایجاد می کند.

این ویجت کوچک ساده به شما امکان می‌دهد کمک‌های مالی را به ارزهای دیجیتال در یک وب‌سایت بپذیرید. رنگ و متن نمایش داده شده قابل تنظیم هستند.

از Creatica برای تولید سریع پس‌زمینه‌های برداری استفاده کنید. از بین پالت های رنگی از پیش تعیین شده انتخاب کنید یا پالت خود را سفارشی کنید. پس‌زمینه‌های تمام‌شده به‌صورت SVG یا PNG قابل دانلود هستند.

گزینه های سفارشی سازی در پرداخت Shopify به دلیل محدودیت در دسترسی به کد محدود است. Checkout Blocks به شما امکان می دهد بدون استفاده از کد، سفارشی سازی های بیشتری انجام دهید.

پلتفرم طراحی کیتل دارای ابزارها، الگوها و سایر منابع زیادی است که به سرعت بخشیدن به گردش کار طراحی شما کمک می کند.

Shotune یک ابزار آنلاین برای ایجاد و ویرایش اسکرین شات ها با ماکت های مرورگر و پس زمینه های قابل تنظیم است.

Quest AI اجزای React را از طرح های Figma می سازد. برای تیم ها یا پروژه های مشترک خوب است.

ThinkBuddy یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی برای مک است. هدف آن بهبود بهره وری با ایجاد یک رابط بین MacOS و ChatGPT است.

این مدیر صورت‌حساب و هزینه‌ها عمدتاً برای مشاغل آزاد و مشاغل کوچک طراحی شده است. فاکتورها بسیار قابل تنظیم هستند، و حتی طرح سطح اولیه برند Finmei را حذف می کند.

پلتفرم یادگیری Codingoals بر جاوا اسکریپت متمرکز است، با درس هایی هم برای مبتدیان و هم برای کدنویسان با تجربه تر که می خواهند کمی تمرین در یک محیط sandbox داشته باشند.

]
منبع: https://www.webdesignerdepot.com/tools-for-designers-march-2024/